تبلیغات
مبارزه ی جبهه ی اسلام با شیطان پرستی و آیین دروغین - یهودیان اشكنازی: اجازه نمی‌دهیم فرزندانمان در كنار سفاردی‌ها درس بخوانند
 
مبارزه ی جبهه ی اسلام با شیطان پرستی و آیین دروغین
                                                        
درباره وبلاگ

باسلام خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز همینطور که همه ی شما میبینید نقش دین و مذهب در جامعه کمرنگ شده و هجوم ادیان و مذاهب دروغین همه روزه دامن گیر جامعه و فرهنگ ما شده امید است با تلاش های شما و کوشش وبلا گ نویسان عزیز فرهنگ ایرانی و اسلام ناب محمدی همچنان پابرجا بماند و تا ظهور مهدی موعود (ع) همه نیز به این مبارزه ادامه دهیم با تشکر
مدیر وبلاگ : حمیدرضا شجاعی
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما هدف اصلی این ادیان دروغین چیست؟


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

Powered by WebGozar

تنش‌ها میان یهودیان اشكنازی و سفاردی در سرزمین اشغالی به بالاترین حد خود رسیده است و یهودیان اشكنازی در مخالفت با تصمیم این كابینه برای كاهش اختلافات اعلام كرده‌اند هرگز اجازه نمی‌دهند فرزندانشان در كنار سفاردی‌ها درس بخوانند.
به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی "هاآرتص "، تنش‌ها میان یهودیان سفاردی [یهودیان خاورمیانه و شمال آفریقا] و اشكنازی [یهودیان مركز و شمال اروپا] به بالاترین میزان خود رسیده است.
وزارت آموزش رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه هشدار داد كه والدین دانش‌آموزانی را كه از حضور فرزندان خود در مدارسی كه یهودیان اشكنازی و سفاردی در كنار یكدیگر قرار دارند، ممانعت كنند به دادگاه خواهد فرستاد.
دانش‌آموزان اشكنازی مدرسه دخترانه اولترا ارتدوكس "بیت یعقوب " در شهر "امانوئل " روز چهارشنبه بار دیگر از رفتن به مدرسه امتناع كردند.
امتناع آنها از رفتن به مدرسه بخشی از اعتراضات سازماندهی شده علیه تصمیم وزارت آموزش رژیم صهیونیستی و دادگاه عالی است كه اعلام كرده كه باید هرگونه تفكیك بین دانش‌آموزان سفاردی و اشكنازی پایان یابد.
یكی از شهروندان شهر امانوئل به روزنامه هاآرتص گفت: هیچ قانون قضایی یا تصمیم وزارت آموزش نمی‌تواند دو گروه یهودی را در كنار هم قرار دهد. این تصمیم وزارت آموزش همانند آن است كه آمریكایی‌ها و آفریقایی‌ها را در كنار هم قرار دهیم، آنها با این همه اختلافات فكری نمی‌توانند در كنار هم درس بخوانند.
حدود 70 دانش‌آموز اشكنازی دختر مدرسه "بیت یعقوب " از چند روز پیش از رفتن به مدرسه امتناع ورزیده‌اند. آنها قصد دارند با این اقدام به تلاش وزارت آموزش برای پایان دادن به اختلافات میان یهودیان اعتراض می‌كنند.
وزارت آموزش رژیم صهیونیستی تلاش زیادی می‌كند تا اختلافات میان یهودیان اشكنازی و سفاردی را از بین ببرد.
"شیمشون شوشانی " مدیركل وزارت آموزش رژیم صهیونیستی اعلام كرده است: وجود دو برنامه [آموزشی] جداگانه كه بر اساس آداب مختلف باشد، غیرقابل قبول است و دو برنامه باید در هم آمیخته شود و تبعیض‌ها پایان یابد.
قرار است روز پنجشنبه بیش از 20 هزار یهودی اولترا ارتدوكس در حمایت از والدین دانش‌آموزانی كه به دلایل مذهبی مانع از رفتن دختران خود به مدرسه شده‌اند، تظاهرات گسترده‌ای برگزار كنند.
والدین دختران یهودی كه اشكنازی هستند به دلیل آنكه در همان كلاس یهودیان سفاردی نیز حضور داشتند مانع از حضور دختران خود در كلاس شده‌اند.
پلیس رژیم صهیونیستی با هشدار به والدین این دختران اعلام كرده است درصورتی كه دختران آنها هر چه سریعتر به مدرسه بازنگردند به زندان محكوم می‌شوند.
یهودیان اولترا ارتدوكس در حمایت از والدین این دختر قصد دارند امروز تظاهرات گسترده‌ای برقرار كنند.
پلیس رژیم صهیونیستی تمامی مقدمات را برای جلوگیری از ایجاد خشونت در این تظاهرات فراهم كرده است.
نوع مطلب :
برچسب ها :